Odbor za družbene dejavnosti, lokalno samoupravo in sodelovanje med občinami

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednik Alojzij Klančnik
  • član Rafko Cvetko
  • član Davorin Grubelnik
  • članica Katja Hren
  • članica Jasna Krušič
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednica Tatjana Marsel
  • Hinko Kramljak
  • Urška Šantl Urh
  • Rolando Helbel
  • Jasna Krušič

Mandatno obdobje 2018 do 2022

18.03.2020 ob 07.00
19.02.2020 ob 07.00
04.12.2019 ob 16.00
13.03.2019 ob 16.00
13.02.2019 ob 16.00
23.01.2019 ob 16.00